Artists 3239
Kali Uchis Kali Uchis
Karly-Marina Loaiza (d. 7 Temmuz 1993), bilindiği sahne adı ile Kali Uchis, Kolombiya asıllı Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı. Pereira, Kolombiya'da dünyaya gelen sanatçı, küçük yaş..
Adrenalize Adrenalize
Adrenalize, İngiliz hard rock grubu Def Leppard'ın 31 Mart 1992 tarihinde Mercury Records tarafından satışa sunulan beşinci stüdyo albümüdür. Prodüktörlüğünü Mike Shipley ile birli..
Too Short Too Short
Todd Anthony Shaw (d. 28 Nisan 1966), bilindiği sahne adıyla Too $hort, Amerikalı rapçi ve oyuncu. Batı Yakası hip hop'ın önde gelen isimlerinden olan sanatçı, "The Ghetto" ve "Blo..
Battlefield Hardline Battlefield Hardline
Battlefield: Hardline, birinci şahıs nişancı türü video oyunudur. Hardline'ın tek oyunculu kısmı Visceral Games, çok oyunculu kısmı ise DICE tarafından geliştirildi. Hardline, önce..
The Cure The Cure
The Cure 1970'lerin sonunda doğup, dünya çapında asıl ününü 80'lerin başında kazanan, müzik literatürüne ismini altın harflerle yazdırmış bir İngiliz alternatif rock grubudur. Grub..
Tonya Harding Tonya Harding
Tonya Maxene Harding (d. 12 Kasım 1970), eski bir Amerikan figür patencisidir. Harding, 1991'de Amerika'da şampiyon ve Münih'te 1991'de yapılan Dünya Şampiyonası'nda gümüş madalya ..
Stranger Things Stranger Things
Stranger Things (Türkçe: Garip Şeyler), ABD yapımı bilimkurgu-korku türündeki internet dizisi. Duffer Kardeşler tarafından yönetmenliği, senaristliği ve yönetici yapımcılığı üstle..
One Shot One Shot
One Shot 50-60 civarında sayfadan oluşan tek bölümlük mangalardır. Manga okuyucuları için One Shotlar kısa hikâye gibidir. Tek bölümde tüm konu işlenip bitirilir. Kimi zaman bir ma..
Vlado Yanevski Vlado Yanevski
Vladimir Vlado Yanevski (Makedonca: Владимир Владо Јаневски Makedonca telaffuz: [ˈvlaːdɔ ˈjanɛfski]) (d. 27 Kasım 1960, Üsküp), Makedon şarkıcı. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Make..
Rachael Yamagata Rachael Yamagata
Rachael Yamagata (23 Eylül, 1977), Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı ve piyanist. Arlington Virginia'da dünyaya gelen Yamagata Japon kökenli bir babayla, İtalyan - Alman kökenli bir ..
En çok indirilen 253 dosya
Liste en çok indirilenlere göre sıralanıyor.
03:21 Kadr - Leyla Leyla Kadr
1 14 69

En son aranan 6743 sorgu
Liste en son aramalara göre sıralanıyor.
03:21 Kadr - Leyla Leyla Kadr
1 14 69
03:00 Kadr - Ya Baba Ya Baba Kadr
1 3 31