User Усмішка Дістань Із Кішені Усмішку - Вокальний Ансамбль Росинки (♥ I Love It) (5 saat önce) *** User Усмішка Дістань Із Кішені Усмішку - Вокальний Ансамбль Росинки (♥ I Love It) (5 saat önce) *** User H Ø R D - Wolves (♥ I Love It) (18 saat önce) *** User H Ø R D - Wolves (♥ I Love It) (18 saat önce) *** Ekle

User Settings

Seninle Bir Dakika Seninle Bir Dakika
Seninle Bir Dakika, Eurovision Şarkı Yarışması'na 1975 yılında ilk kez katılan Türkiye'nin yarışma parçasıdır. == İlk Türkiye elemeleri == "TRT Türk Hafif Müziği Şarkı Yarışması"..
Patrick Bruel Patrick Bruel
Patrick Bruel (d. 14 Mayıs 1959), Cezayir asıllı Fransız şarkıcı ve aktör. 14 Mayıs 1959'da Cezayir'de Patrick Benguigui adıyla dünyaya gelen Fransa'nın en önemli ve de en kendine ..
Star Akademi Star Akademi
Star Akademi, Star TV'de yayınlanan yıldız yarışması. 13 hafta sürmesi planlanan (Yarışma 11 hafta sürdü.) ve çekimleri Maltepe Üniversitesi'nde gerçekleştirilen yarışmada adaylar ..
Ediz Hun Ediz Hun
Ediz Hun (d. 20 Kasım 1940, İstanbul), Türk oyuncu ve eski milletvekili. == Yaşam öyküsü == Babası Çerkes kökenli olan Ediz Hun İstanbul'da dünyaya gelmiştir. === Eğitim === Av..
Korkma Kalbim Korkma Kalbim
Bengü'nün Taktik albümünün ilk tekli çalışmasıdır. == Şarkı hakkında bilgi == Şarkı'nın sözü ve müziği Serdar Ortaç'a aittir. == Video klibi == Video klip Mustafa Uslu yönetmen..
Güney Afrika Cumhuriyeti Güney Afrika Cumhuriyeti
Güney Afrika Cumhuriyeti ya da daha yaygın kullanımı ile Güney Afrika, Afrika kıtasının güneyinde yer alan bir ülkedir. Ülkenin sınır komşularını (kuzeyden saat yönünde ilerlendiği..
Nâzım Hikmet Nâzım Hikmet
Nâzım Hikmet Ran ya da kısaca Nâzım Hikmet (15 Ocak 1902 – 3 Haziran 1963), Türk şair, oyun yazarı, romancı ve anı yazarı. "Romantik komünist" ve "romantik devrimci" olarak tanımla..
Gel Gel Gel Gel
Bengü'nün Bağlasan Durmam albümünün ikinci tekli çalışmasıdır. == Şarkı Hakkında == Şarkı'nın sözü: Sibel Alaş, Şefike Axundova, müziği: Şefike Axundova 'ya aittir. == Video K..
Reyhan Karaca Reyhan Karaca
Reyhan Karaca (d. 8 Kasım 1970; İstanbul, Türkiye), Türk şarkıcı. == İlk yılları ve eğitimi == Yeşilçam oyuncularından Ahmet Karaca'nın kızı olarak Harbiye, Şişli'de doğdu. Aile ..
Emir Ersoy Emir Ersoy
Emir Ersoy (d. 14 Ekim 1977, İstanbul), Türk piyanist, aranjör ve yapımcıdır. == Biyografi == 14 Ekim 1977 yılında, Türkiye'de Calypso Kralı lakabıyla tanınan Metin Ersoy'un oğlu..
En çok indirilen 58 dosya
Liste en çok indirilenlere göre sıralanıyor.
03:46 Bö - Unutursun Unutursun
1 10

En son aranan 13401 sorgu
Liste en son aramalara göre sıralanıyor.