User Sezen Aksu - Vazgeçtim S Şarkı Sözleri (♥ I Love It) (7 saat önce) *** User Galiba - Sagopa Kajmer (♥ I Love It) (12 saat önce) *** User Sagopa Kajmer - 36 Gün (♥ I Love It) (12 saat önce) *** User עדן חסון - שמישהו יעצור אותי Yonatan Harlev Remix (♥ I Love It) (17 saat önce) *** Ekle

User Settings

Katliam (film) Katliam Film
Katliam (İngilizce özgün adı: The Texas Chainsaw Massacre Part 2, telaffuz: [ði ˈtɛk.səz 'ʧeɪnˌsɑʊ ˈmæs.ə.kə(ɹ) pɑɹt tu], Türkçesi Teksas Elektrikli Testere Katliamı Bölüm 2), 1986..
Gurkalar Gurkalar
Gurka ya da Gorka olarak da bilinen, Nepalli bir halktır. 18. yüzyılda Hint Ermiş Gorkhana'nın müritlerinden Baba Rawal'ın Mevar tekkesine bağlı olanlarca kurulmuş, zamanla cemaatl..
Gary Payton Gary Payton
Gary Dwayne Payton bir zamanların en iyi savunmacıları arasında yer alan eski NBA basketbolcusu. 17 yıllık kariyeri boyunca 13 yılı Seattle Super Sonics olmak üzere; Milwaukee Buck..
Oskar Kokoschka Oskar Kokoschka
Oskar Kokoschka, (d. 1 Mart 1886 - ö. 22 Şubat 1980), Avusturyalı ressam, şair ve oyun yazarı. Bir ressam olarak yapıtları ekspresyonizm ve modernizmin güzel örnekleridir. 1904'te ..
Afrodisias Afrodisias
Afrodisias veya Afrodisyas (Türkçe telaffuz: [æ]; Grekçe: Ἀφροδισιάς), Tanrıça Afrodit'e adanmış birçok eski çağ kentinin ortak adı. Afrodisyas (ya da Afrodisias) adlı kentlerin en..
Kuleli Askerî Lisesi Kuleli Askerî Lisesi
Kuleli Askerî Lisesi, İstanbul Boğazı kıyısında yer alan askeri okul. Okulun amacı Türk Silahlı Kuvvetlerine subay ve Kara Harp Okuluna kaynak teşkil edecek öğrenci yetiştirmekti. ..
Köln Köln
Köln, eski adıyla Kolonya (Latince: Colonia), Almanya'nın dördüncü, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin en büyük şehri, ayrıca 4 385 082 nüfuslu Köln İdari Merkezi'nin yani Regierungsbe..
I. Dünya Savaşı I Dünya Savaşı
I. Dünya Savaşı, 28 Temmuz 1914'te başlayan ve 11 Kasım 1918'de sona eren Avrupa merkezli küresel savaş. II. Dünya Savaşı'na dek Dünya Savaşı veya Büyük Savaş olarak adlandırılmışt..
Grove Street Families Grove Street Families
Grove Street Families, GTA: San Andreas ve GTA 5 adlı video oyunlarında bulunan kurgusal bir çetedir. Bu çetenin amacı oyundaki Los Santos şehrinde uyuşturucuyu kaldırmaktır. Rakip..
Termopylae Muharebesi Termopylae Muharebesi
Termopylae Muharebesi, Akamenid İmparatorluğu'nun Yunanistan'a İkinci Pers İstilası sırasında gerçekleşen üç günlük bir muharebedir. Muharebe, Sparta kralı I. Leonidas'ın komutasın..
En çok indirilen 90 dosya
Liste en çok indirilenlere göre sıralanıyor.

En son aranan 18232 sorgu
Liste en son aramalara göre sıralanıyor.