User Disclosure - F For You (♥ I Love It) (2 saat önce) *** User Tahribad-i İsyan - Leyla Prod Tanerman (♥ I Love It) (6 saat önce) *** User Ceza-yerli Plaka (♥ I Love It) (10 saat önce) *** User Ai-ya-yai (♥ I Love It) (13 saat önce) *** User Ai-ya-yai (♥ I Love It) (13 saat önce) *** User Sde Tik Hfds (23 saat önce) *** Ekle

User Settings

Survivor 2018 Survivor 2018
Survivor 2018 Türkiye'de Tv8'de yayınlanan Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmektedir. Yarışmadaki format Survivor: Ünlüler - G..
Cumartesi Anneleri Cumartesi Anneleri
Cumartesi Anneleri, 27 Mayıs 1995'ten bu yana her cumartesi günü Galatasaray Meydanı'nda oturma eylemleri düzenleyerek gözaltında kaybolan yakınlarını ve faili meçhul siyasi cinaye..
Ufuk Bayraktar Ufuk Bayraktar
Ufuk Bayraktar (d. 12 Eylül 1981, İstanbul, Türkiye), Türk sinema ve dizi oyuncusudur. == Hayatı == Liseyi Gürsoy Koleji'nde okuduktan sonra üniversiteye gitmeme kararı aldı ve b..
Baykal Kent Baykal Kent
Baykal Kent (d. 1 Ocak 1943, İstanbul - ö. 6 Şubat 2012, Bursa), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. 1943'te İstanbul'da doğan Baykal Kent sanat hayatına tiyatro oyunculuğuyla b..
Varanasi Varanasi
Varanasi (Sanskritçe: वाराणसी Vārāṇasī), ya da diğer adıyla Benares, Hindistan'ın Uttar Pradeş eyâletinde bir şehir. Hindularca kutsal sayılan Ganj nehrinin yanında yer alır ve bin..
Abdurrahman Palay Abdurrahman Palay
Abdurrahman Palay (d. 7 Mayıs 1923, İstanbul - ö. 14 Nisan 2002, İstanbul), Türk tiyatro ve sinema oyuncusu, seslendirme sanatçısı, yönetmen, senarist. Öğrenim gördüğü liseyi ikinc..
Hayko (1949 doğumlu şarkıcı) Hayko 1949 Doğumlu Şarkıcı
Hayık Aram Tataryan ya da sahne adıyla Hayko (d. 6 Şubat 1949, İstanbul), Türkiye Ermenisi şarkıcıdır. Türk Pop Müziği türünde şarkılar söyleyen ve besteleri de bulunan Hayko, "Bur..
Tuz Buz Tuz Buz
Tuz Buz, Cem Adrian'ın yedinci stüdyo albümü. Albüm ilk olarak 13 Kasım 2017'de Cem Adrian'ın resmi YouTube kanalında, ardından dijital olarak Spotify ve Apple Müzik platformlarınd..
Vedat Milor Vedat Milor
Prof. Dr. Vedat Milor (d. 10 Ekim 1955), Türk öğretim üyesi, yemek ve şarap eleştirmeni. NTV'de yayınlanan Vedat Milor'la Tadı Damağımda adlı programın sunuculuğunu yapan Milor, dü..
Beni Bul Anne Beni Bul Anne
Beni Bul Anne, Ahmet Kaya'nın söz ve müziğini yaptığı, 1995 yılı yapımı Beni Bul albümünde yer alan şarkı. == Yorumlar == Selda Bağcan 2002 yapımı Dinle Sevgili Ülkem albümünde ş..
En çok indirilen 53 dosya
Liste en çok indirilenlere göre sıralanıyor.

En son aranan 6495 sorgu
Liste en son aramalara göre sıralanıyor.