User Merhaba (9 saat önce) *** User Uıyuı (17 saat önce) *** Ekle

User Settings

Samsun Samsun
Samsun, Türkiye'nin büyükşehir statüsündeki otuz ilinden biri ve ilin merkezi konumundaki şehirdir. Karadeniz Bölgesi'ndeki Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır ve 1.335.716 kişilik ..
Waze Waze
Waze, GPS destekli bir GPS navigasyon yazılımıdır. Waze, uygulamasını, indirmek ve kullanmakta özgür olan, topluluk temelli bir GPS navigasyon uygulaması olarak tanımlıyor. Akıllı ..
Ukrayna Ukrayna
Ukrayna (Ukraynaca: Україна, transliterasyon: Ukrayina), Doğu Avrupa'da bir ülke. 603.628 km² yüz ölçümüyle tamamı Avrupa'da olan en geniş ülkedir. Doğusunda ve kuzeydoğusunda Rusy..
Il Volo Il Volo
Il Volo (Türkçe: Uçuş) İtalyan operatik pop üçlüsü, grup üyeleri: tenörler Piero Barone ve Ignazio Boschetto, ve bariton Gianluca Ginoble'den oluşmaktadır. Avusturya'nın başkenti V..
Tesettür Tesettür
Tesettür, örtünmek anlamında İslam kültürüne ait bir terimidir. İslam dünyasında çoğunlukla kadınların kıyafetleri ile ilgili tanımlamalarda kullanılan bir kavramdır. Pek çok mezhe..
No Doubt No Doubt
No Doubt, Anaheim, Kaliforniya'da kurulmuş olan Amerikan rock grubudur. Ska-pop soundlu grubun ilk albümü No Doubt, döneminde grunge hareketinin yaygın olmasından dolayı başarılı o..
Calibre Calibre
Calibre, açık kaynak kodlu ve özgür bir e-kitap ve kütüphane yönetim uygulamasıdır. Özgür yazılım topluluklarının yoğun katkısıyla geliştirilmekte olan yazılım, dünyanın pek çok ok..
Augustus Augustus
Augustus (Latince: IMPERATOR•CAESAR•DIVI•FILIVS•AVGVSTVS; 23 Eylül MÖ 63 – 19 Ağustos 14), Gaius Octavius Thurinus olarak doğmuş ve MÖ 44 yılında evlatlık edinilmesinin ardından Ga..
Globus Globus
Globus SB-Warenhaus Holding GmbH & Co. KG merkezi Almanya'nın Sankt Wendel şehrinde bulunan mobilya,inşaat malzemeleri ve elektronik eşyalar satan perakende satış mağazaları zincir..
Grimes Grimes
Claire Elise Boucher (doğum 17 Mart 1988), daha çok bilinen sahne adı ile Grimes, Kanadalı şarkıcı, söz yazarı, albüm yapımcısı ve müzik video yönetmenidir. Vancouver'da doğmuş ve ..
En çok indirilen 204 dosya
Liste en çok indirilenlere göre sıralanıyor.

En son aranan 9070 sorgu
Liste en son aramalara göre sıralanıyor.