User Feride Hilal Akın - Yok Yok (♥ I Love It) (19 saat önce) *** User Respect - Leśna Polanka (♥ I Love It) (20 saat önce) *** User Gold Music - Hosadyna Młody Chłopak Szumi Gaj Zajazd Lwowski Klwów (♥ I Love It) (21 saat önce) *** User Jahsir Feat Gift - A Push Up (♥ I Love It) (22 saat önce) *** Ekle

User Settings

Chan Chan Chan Chan
Güney Amerika'daki Kolomb öncesi çağın en büyük şehri olan Chan Chan, günümüzdeki La Libertad Bölgesi'nde, Peru'daki Trujillo'nun 5 kilometre batısında (3.1 mil) yer alan bir arkeo..
Honda Civic Honda Civic
Honda Civic, Honda tarafından ilk olarak küçük araç çizgisinde üretilmeye başladı. Küçük araç olarak üretilen Civic, zamanla değişikliklere uğrayarak hem daha lüks hem de boyut ola..
Elpida Elpida
Elpida Karayiannopoulou (Modern Yunanca: Ελπίδα Καραγιαννοπούλου, d. 1 Ekim, 1950), Yunan şarkıcı, söz yazarı, besteci.Ülkesi Yunanistan'ı Eurovision Şarkı Yarışması'nda 1979'da "S..
Wendigo Wendigo
Kuzey Kanada bölgesinde yaşadığı düşünülen mitolojik bir karakter. Kuzey Amerikalı Anişinaabe Kızılderilileri, insan eti yiyen bir kişinin Wendigo'ya dönüştüğüne inanır. Bu mitoloj..
The Mercury Program The Mercury Program
The Mercury Program, bateride Dave Lebleu, bass gitarda Sander Travisano, gitarda Tom Reno, vibrafon ve piano'da Whit Travisano'dan oluşan bir Amerikan müzik grubudur. Gainesville,..
Define Avcıları Define Avcıları
Define Avcıları, 1985 ABD yapımı macera komedi filmdir. Özgün adı The Goonies olan film Ocak 1996'da Kanal D televizyonunda gösterilmişti. Yönetmenliğini Richard Donner'ın yaptığı ..
Immanuel Kant Immanuel Kant
Immanuel Kant (22 Nisan 1724 – 12 Şubat 1804) Alman filozof. Alman felsefesinin kurucu isimlerinden biri olmuş ve felsefe tarihinin kendisinden sonraki dönemini belirleyici olarak ..
'O Sole Mio 'O Sole Mio
'O Sole Mio, 1898 yılında bestesini İtalyan şarkıcı/besteci Eduardo di Capua'nın (d.1865 - ö.1917) yaptığı, sözlerini yine bir İtalyan şair Giovanni Capurro'nun (d.1859 - ö.1920) y..
Arthur Schopenhauer Arthur Schopenhauer
Arthur Schopenhauer (d. 22 Şubat 1788, Danzig - 21 Eylül 1860, Frankfurt), Alman bir filozof, yazar ve eğitmendir. Schopenhauer, Alman felsefe dünyasındaki ilklerdendir ve dünyanın..
Germaine Greer Germaine Greer
Germaine Greer, (d. 29 Ocak 1939), Avustralyalı akademisyen, gazeteci, yazar, İngiliz edebiyatı alanında öğretim üyesi ve feminizm hakkında 20. yüzyılın önemli bilim insanıdır.1970..
En çok indirilen 135 dosya
Liste en çok indirilenlere göre sıralanıyor.

En son aranan 16257 sorgu
Liste en son aramalara göre sıralanıyor.
Müzik Bulunmadı!