User Disclosure - F For You (♥ I Love It) (1 saat önce) *** User Tahribad-i İsyan - Leyla Prod Tanerman (♥ I Love It) (5 saat önce) *** User Ceza-yerli Plaka (♥ I Love It) (9 saat önce) *** User Ai-ya-yai (♥ I Love It) (13 saat önce) *** User Ai-ya-yai (♥ I Love It) (13 saat önce) *** User Sde Tik Hfds (22 saat önce) *** Ekle

User Settings

Selofan Selofan
Selofan, rejenere selülozdan yapılmış ince, şeffaf bir tabakadır. Havaya, yağlara, greslere, bakterilere ve suya geçirgenliği düşük olması onu gıda paketleme için yararlı kılar. Se..
Lantan Lantan
Lantan, La sembolü ile bilinen, atom no: 57 ve atom ağırlığı: 138.92 olan kimyasal element. Periyodik cetvelde III B grubu bir element olan ve 1839 tarihinde Cari Gustav Mosander ..
Vuvuzela Vuvuzela
Vuvuzela; bazen lepatata diye, bazen de Güney Afrika zurnası diye adlandırılan, Güney Afrika yöresine ait üflemeli bir çalgı, 61 cm boyunda ve 100 gram ağırlığındadır. Herhangi bir..
Akyaka Akyaka
Akyaka, Kars ilinin bir ilçesidir. == Tarihçe == Bilinen ilk ismi Şöregel (Azerice: Şörəqel; Rusça: Шурегель) olan daha sonra Kızılçakçak (Rusça: Кызылчакчак) adını alan Akyaka ..
Yurtseverlik Yurtseverlik
Yurtseverlik ya da vatanseverlik bir bireyin ülkesine duyduğu sevgi ve bağlılıktır. Zaman içerisinde farklı anlamlara gelmiştir, ve anlamı çevre koşullarına, coğrafyaya ve felsefey..
Babafingo Babafingo
Babafingo. Yelkenli bir teknede eğer direk üç kısımdan ibaret ise, en üstteki parçaya verilen ad. Gemilerde bir direk üzerine çanaklık kurmak için omurgaya aykırı olarak yerleştiri..
Helen Jane Long Helen Jane Long
Helen Jane Long (d. 10 Nisan 1974 Hampshire, İngiltere), çeşitli reklam sözleşmeleriyle iyi tanınan İngiliz besteci, müzisyen ve piyanist. Çoğunlukla çağdaş-klasik piyano albümü Em..
30 Minutes 30 Minutes
30 Minutes (Türkçe : 30 Dakika), t.A.T.u'nun ilk İngilizce albümü 200 km/h in the Wrong Lane'in 3. single'ı.Şarkının Rusça versiyonu bulunmaktadır.Bundan önce Rusça albüm çıkartan ..
Son Tren Son Tren
Son Tren, 2006 Almanya Çek Cumhuriyeti ortak yapımı dramatik savaş filmidir. Joseph Vilsmaier ve Dana Vávrová'nın birlikte yönettikleri filmin başlıca rollerinde Gedeon Burkhard, L..
ROKETSAN Roketsan
Roketsan Roket Sanayii ve Ticaret A.Ş. (ROKETSAN), ulusal roket ve füze araştırma ve üretim programlarına önderlik yapmak üzere Savunma Sanayii İcra Komitesi kararıyla 1988 yılında..
En çok indirilen 54 dosya
Liste en çok indirilenlere göre sıralanıyor.

En son aranan 6866 sorgu
Liste en son aramalara göre sıralanıyor.