User Kuausya - Mwenjoy Wa Kathambi (♥ I Love It) (9 saat önce) *** User Tuğçe Kandemir - Yelkovan (♥ I Love It) (15 saat önce) *** User Joe Chambers - Mind Rain (♥ I Love It) (19 saat önce) *** Ekle

User Settings

Mustafa Kemal Atatürk Mustafa Kemal Atatürk
Mustafa Kemal Atatürk (1881 - 10 Kasım 1938), Türk mareşal ve devlet adamı. Kurucusu olduğu Türkiye Cumhuriyeti'nde 1923'ten 1938'e kadar cumhurbaşkanı olarak görev yaptı. Birinci ..
Inoue Orihime Inoue Orihime
Orihime Inoue (井上 織姫, Inoue Orihime), Bleach manga ve anime serisinin önemli karakterlerinden biridir. Başroldeki Ichigo Kurosaki’nin sınıf arkadaşıdır. Ichigo’nun diğer arkadaşlar..
Rastgele Balthazar Rastgele Balthazar
Rastgele Balthazar, 1966 Fransa - İsveç ortak yapımı dramatik filmdir. Özgün adı Au Hasard Balthazar olan film Mayıs 1971'de Türk Sinematek Derneği'nde özgün adıyla gösterildi. 199..
Hinayana Hinayana
Hinayana, Mahayana gibi Budizm'in iki ana kolundan biri. == Hinayana’nın anlamı ve kökeni == Hinayana ismi ilk defa Mahayana Budizmi'nin oluşmasıyla ortaya çıkmıştır. Mahayana “b..
Guan Yin Guan Yin
Guan Yin (觀音; Pinyin: guān yīn) Uzakdoğuda Budistler tarafından kutsal kabul edilen Merhamet Bodhisattvası. Kaynağı Hindistan'daki Sanskrit Avalokiteśvara inancından almaktadır. Ba..
Shaiya Shaiya
Aeria Games tarafından ücretsiz olarak sunulan, SonoV Entertainment yapımı, devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. (MMORPG, Massive Multiplayer Online Role Playing Game ..
John Dee John Dee
John Dee (13 Temmuz 1527 - Aralık 1608 veya Mart 1609), İngiliz matematikçi, astronom, astrolog, okült, seyir, emperyalist, ve yazar. Dee, Kraliçe I. Elizabeth'in danışmanlığı yapm..
İskoçya İskoçya
İskoçya, Büyük Britanya'da Birleşik Krallık'a bağlı dört ülkeden biri. İskoçya güneyinde İngiltere ile bir sınırı paylaşıyor. == Tarihçe == İngiltere Kraliçesi I. Elizabeth'in va..
Korban Korban
Korban (İbranice: קָרְבָּן, çoğul: korbanot), Tanah'ta anlatıldığı üzere Antik İsrail'de gerek hayvan gerekse diğer nesnelerin sunumuyla ilgili ibadetlere denir. Sunular, zevah den..
Billy Graham Billy Graham
William Franklin Graham, Jr. (7 Kasım 1918 - 21 Şubat 2018) daha çok bilinen adıyla Billy Graham, Evanjelist Hristiyan vaiz-kanaat önderi. Billy, Güneyli Baptist Mezhebi'nin bir üy..
En çok indirilen 27 dosya
Liste en çok indirilenlere göre sıralanıyor.

En son aranan 11815 sorgu
Liste en son aramalara göre sıralanıyor.