User Усмішка Дістань Із Кішені Усмішку - Вокальний Ансамбль Росинки (♥ I Love It) (6 saat önce) *** User Усмішка Дістань Із Кішені Усмішку - Вокальний Ансамбль Росинки (♥ I Love It) (6 saat önce) *** User H Ø R D - Wolves (♥ I Love It) (18 saat önce) *** User H Ø R D - Wolves (♥ I Love It) (19 saat önce) *** Ekle

User Settings

Seninle Bir Dakika Seninle Bir Dakika
Seninle Bir Dakika, Eurovision Şarkı Yarışması'na 1975 yılında ilk kez katılan Türkiye'nin yarışma parçasıdır. == İlk Türkiye elemeleri == "TRT Türk Hafif Müziği Şarkı Yarışması"..
Sıcak Saatler Sıcak Saatler
Sıcak Saatler, 15 Eylül 1997'de atv'de yayınlanmaya başlayan, senaryosunu Ahmet Yurdakul'un yazdığı televizyon dizisi. Yapımcılığını Sinegraf'ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğ..
Bıçak Sırtı Bıçak Sırtı
Bıçak Sırtı, Ridley Scott tarafından yönetilen 1982 tarihli ABD yapımı bilim-kurgu filmidir. Başrollerde Harrison Ford, Rutger Hauer, ve Sean Young yer almıştır. Philip K. Dick'in ..
Frantz Fanon Frantz Fanon
Frantz Fanon (d. 20 Temmuz 1925, Fort-de-France, Martinique – ö. 6 Aralık 1961, Washington), kolonisizleştirme ve kolonileştirmenin psikopatolojisi konusunda belki de 20. yüzyılın ..
Kurtlar Vadisi Irak Kurtlar Vadisi Irak
Kurtlar Vadisi Irak, yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı 2006 yapımı Türk filmi. Türk yapımı Fetih 1453'ten sonra en pahalı bütçeye sahip (14 milyon $) bir film olup konusu itiba..
İnanılmaz Aile İnanılmaz Aile
İnanılmaz Aile, 2004 ABD yapımı bilgisayar animasyonu, aksiyon komedi ve süper kahraman filmidir. Film güçlerini gizlemek zorunda kalan bir süper kahramanlar ailesi hakkındadır. Si..
Benden Sana Benden Sana
Benden Sana, Erkin Koray'ın beşinci albümüdür. 1982'de LP olarak çıkmıştır. Şarkılar Almanya ve Türkiye'de kaydedildi. Mühlacker, Hamburg ve Köln'de bateride Haluk Taşoğlu ile çalı..
Avrupa Yakası (dizi) Avrupa Yakası Dizi
Avrupa Yakası, Sinan Çetin'in yapımcılığını ve Gülse Birsel'in senaryosunu üstlendiği bir durum komedisidir. Plato Film stüdyolarında çekilen dizinin ilk bölümü 11 Şubat 2004 tarih..
Cahit Oben Cahit Oben
Cahit Oben (d. 4 Ekim 1946), Türk besteci, Şarkıcı, söz yazarı. == Kariyeri == 1960'lı yılların ilk yarısında; "Sailors" adlı grubu ile Türk Pop müziğindeki ilklere imza atmış, 1..
Eritre Eritre
Eritre veya Eritre Devleti (IPA: [/ˌɛrɨˈtreɪə/], [/ˌɛrɨˈtriːə/]) (Ge'ez: ኤርትራ ʾErtrā, Arapça: إرتريا Iritriya), Doğu Afrika'nın kuzeyinde bir ülke. Batıda Sudan, güneyde Etiyopy..
En çok indirilen 63 dosya
Liste en çok indirilenlere göre sıralanıyor.
03:46 Bö - Unutursun Unutursun
1 10

En son aranan 13307 sorgu
Liste en son aramalara göre sıralanıyor.