User Kuausya - Mwenjoy Wa Kathambi (♥ I Love It) (10 saat önce) *** User Tuğçe Kandemir - Yelkovan (♥ I Love It) (16 saat önce) *** User Joe Chambers - Mind Rain (♥ I Love It) (20 saat önce) *** Ekle

User Settings

Give It Up to Me Give It Up To Me
Give It Up to Me, Kolombiyalı söz yazarı, besteci, Grammy ödüllü sanatçı Shakira'nın She Wolf adlı stüdyo albümü için seslendirdiği şarkıdır. Albümden çıkan 3. singledır. Amerikalı..
SEAT León Seat León
İlk iki nesil Leon, Volkswagen Grubu A platformunun iki farklı çeşidini kullandı ve birçok aksamı Volkswagen Grubu otomobiller ile aynıydı. Üçüncü nesil; Audi A3 Mk3, Volkswagen Go..
Michael Caine Michael Caine
Sir Maurice Joseph Micklewhite, Jr. (d. 14 Mart 1933, Londra) daha çok bilindiği adı ile Michael Caine, iki Akademi Ödülü sahibi İngiliz oyuncu. == İlk yılları ve kişisel hayatı..
Underneath Your Clothes Underneath Your Clothes
Underneath Your Clothes, Shakira'nın ilk İngilizce albümü Laundry Service için yazıp seslendirdiği şarkıdır. Sanatçının kariyerinde "Hips Don't Lie" ve "Whenever, Wherever"'dan son..
Smack That Smack That
"Smack That", Akon'un ikinci stüdyo albümü Konvicted'dan çıkan ilk teklidir. Parçada Akon'a Eminem eşlik etmektedir. Bu şarkı, 28 Eylül 2006'da Billboard Hot 100 listesinde 95 numa..
Rafael Nadal Rafael Nadal
Rafael Nadal Parera (d. 3 Haziran 1986, Manacor, Mallorca), İspanyol tenisçi. Bir sezonda toprak, çim ve sert zeminde grand slam kazanan tek erkek tenisçidir. Tenis tarihinde bir g..
Beautiful Liar Beautiful Liar
"Beautiful Liar", Amerikalı R&B şarkıcısı Beyoncé ve Kolombiyalı Latin pop şarkıcısı Shakira tarafından seslendirilen bir şarkı. Sözleri Knowles, Amanda Ghost, Ian Dench ve Stargat..
Waka Waka (This Time for Africa) Waka Waka This Time For Africa
"Waka Waka (This Time for Africa)", Kolombiyalı şarkıcı Shakira'nın Güney Afrikalı grup Freshlyground ile düet yaptığı tekli (single) çalışmasıdır. 2010 FIFA Dünya Kupası'nın resmi..
Santa Baby Santa Baby
Santa Baby 1953 yılında Joan Javits ve Philip Springer yazılmış Noel şarkısı. Şarkını orijinali Eartha Kitt ve Henri René tarafından yorumlanmış ve 6 Ekim 1953'te yayınlanmıştır. ..
The One The One
The One şu anlamlara gelebilir: == Sinema ve televizyon == The One (DVD), bir Michael Jackson DVD'si The One (film, 2001), başrolünde Jet Li'nin yer aldığı 2001 yapımı aksiyon fi..
En çok indirilen 24 dosya
Liste en çok indirilenlere göre sıralanıyor.

En son aranan 11754 sorgu
Liste en son aramalara göre sıralanıyor.