User Melek Moso Ft Veys Colak - Küçüğüm Sezen Aksu Cover (♥ I Love It) (5 saat önce) *** User Mehmet Boğatekin - Lele Cane (♥ I Love It) (9 saat önce) *** User Descemer Bueno Enrique Iglesias Ece Seçkin - Nos Fuimos Lejos Ft El Micha (♥ I Love It) (15 saat önce) *** User Hera - Vole (♥ I Love It) (16 saat önce) *** User Mustafa Ceceli - Gül Rengi (♥ I Love It) (17 saat önce) *** User Uyan - Velet Feat Canbay Volker Si̇li̇nen Vi̇deo (♥ I Love It) (17 saat önce) *** Ekle

User Settings

La Tortura La Tortura
"La Tortura" (Türkçe: İşkence) Shakira ve Alejandro Sanz'ın şarkılarını seslendirdiği latin pop ve reggaeton tarzında şarkı. Shakira'nın altıncı stüdyo albümü olan Fijación Oral Vo..
Zootropolis: Hayvanlar Şehri Zootropolis Hayvanlar Şehri
Zootropolis: Hayvanlar Şehri, Walt Disney Pictures tarafından yayınlanan ve yapımcılığı Walt Disney Animation Studios tarafından yapılan 2016 yapımı üç boyutlu, bilgisayar animasyo..
Alejandro Sanz Alejandro Sanz
Alejandro Sanz, (Tam adı Alejandro Sánchez Pizzaro, d. 18 Aralık 1968, Madrid), İspanyol pop müzik sanatçısı. Türk dinleyicisinin müzisyenle tanışması büyük ölçüde Shakira ile gerç..
Mazhar Alanson Mazhar Alanson
Mahmut Mazhar Alanson, ya da bilinen adıyla Mazhar Alanson (d. 13 Şubat 1950, Ankara), Türk şarkıcı, gitarist, söz yazarı ve oyuncu. Mazhar-Fuat-Özkan grubunun vokalisti olarak tan..
Mercedes Sosa Mercedes Sosa
Mercedes Sosa (d. 9 Temmuz 1935 - ö. 4 Ekim 2009), Arjantinli şarkıcı. Mercedes, 9 Temmuz 1935'te Arjantin Tucuman’da dünyaya geldi. 15 yaşında profesyonel olarak şarkı söylemeye b..
She Wolf She Wolf
She Wolf, Kolombiyalı şarkıcı ve söz yazarı Shakira' nın üçüncü İngilizce stüdyo albümü (genel olarak altıncı.İlk 9 Ekim 2009 tarihinde Avrupa'da Sony Music, 12 Ekim' de İngiltere'..
Kid Cudi Kid Cudi
Scott Ramon Seguro Mescudi (d. 30 Ocak 1984, Cleveland, Ohio), bilinen sahne adıyla Kid Cudi (okunuşu ˌ kid ˈkʌdi) (bazen KiD CuDi olarak biçimlendiriliyor), Amerikalı rapçi. ==..
Chantaje Chantaje
"Chantaje" (İspanyolca söyleyişi: [ʧanˈtaxe]) Kolombiyalı şarkıcı Shakira ile Kolombiyalı şarkıcı Maluma'nın bir şarkısı. Şarkı, Shakira'nın Ace Entertainment tarafından yayımlanac..
Mustafa Sandal Mustafa Sandal
Mustafa Sandal (d. 11 Ocak 1970, İstanbul), Türk şarkıcı-şarkı yazarı. 90'lı yılların başlarında çok sayıda şarkıcıya verdiği bestelerle müzik piyasasında önemli bir tanınırlığa ul..
Hilal Cebeci Hilal Cebeci
Hilal Cebeci (d. 3 Temmuz 1976, İstanbul), Türk pop şarkıcısı. == Hayatı == Cebeci, 1993 yılında Eyyüp Bayram, Sinan Erkoç ve Uğur Sönmezsoy gibi isimler ile çalışarak müzik kari..
En çok indirilen 97 dosya
Liste en çok indirilenlere göre sıralanıyor.
03:11 Reynmen - Ela      Ela Reynmen
5 38 118
03:01 Hera - Vole Vole Hera
1 2 2

En son aranan 19500 sorgu
Liste en son aramalara göre sıralanıyor.
03:11 Reynmen - Ela      Ela Reynmen
5 38 118
03:40 Eno - Mercedes      Mercedes Eno
1 2 27