User Усмішка Дістань Із Кішені Усмішку - Вокальний Ансамбль Росинки (♥ I Love It) (5 saat önce) *** User Усмішка Дістань Із Кішені Усмішку - Вокальний Ансамбль Росинки (♥ I Love It) (5 saat önce) *** User H Ø R D - Wolves (♥ I Love It) (18 saat önce) *** User H Ø R D - Wolves (♥ I Love It) (18 saat önce) *** Ekle

User Settings

Oganesson Oganesson
Oganeson (Og) veya eka-radon olarak da bilinen 118 atom numaralı transaktinid elementtir. Ununoktiyum ve Uuo, IUPAC tarafından bu element için verilmiş geçici isim ve sembollerdir...
Birleşik Krallık Birleşik Krallık
Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı (İngilizce: United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland), Avrupa'nın batısında, coğrafi olarak Büyük Britanyanın tamamını..
Angkor Vat Angkor Vat
Angkor Vat, bugün Kamboçya'nın Siem Reap kentinin 6 km. kuzeyindeki Angkor antik şehrinde 1115-1145 yıllarında Kral II. Suryavarman tarafından yaptırılmış dev bir tapınak-şehirdi..
Galatasaray Lisesi Galatasaray Lisesi
Galatasaray Lisesi (Osmanlı Türkçesi: مکتب سلطانی, Mekteb-i Sultânî; Fransızca: Lycée de Galatasaray), İstanbul'un Galatasaray semtinde bulunan bir lisedir. Türkiye'nin en eski eği..
Köln Köln
Köln, eski adıyla Kolonya (Latince: Colonia), Almanya'nın dördüncü, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin en büyük şehri, ayrıca 4 385 082 nüfuslu Köln İdari Merkezi'nin yani Regierungsbe..
Los Caprichos Los Caprichos
Los Caprichos, İspanyol ressam Francisco Goya'nın 1790'larda bakır levhaya kezzapla işleyerek yarattığı çizimler. Çizimler, Goya'nın sanatsal deneyleriydi. İçinde yaşadığı İspanyol..
Michael Moorcock Michael Moorcock
Michael John Moorcock (d. 18 Aralık 1939), İngilizler yazar. Michael John Moorcock, sıradan bir orta sınıf ailenin çocuğu olarak 18 Aralık 1939 yılında Londra’da dünyaya geldi. II...
Tutankhamun Tutankhamun
Tutankhamun ya da Tutankamon (Mısırca:twt-ˁnḫ-ı͗mn, Amun`un yaşayan resmi veya Amun şerefesi adına anlamında), Mısır firavunu. MÖ 1332-MÖ 1323 yılları arasında hüküm sürmüştür. =..
Haile Selassie Haile Selassie
I. Haile Selassie (Amharca ቀዳማዊ ኀይለ ሥላሴ qädamawi haylä səllasé); Amharca ha.ɪlɜ sɨlːase ; listen ) (23 Temmuz 1892 – 27 Ağustos 1975), doğum adı: Tafari Makonnen Woldemikael, 1916..
Guan Yin Guan Yin
Guan Yin (觀音; Pinyin: guān yīn) Uzakdoğuda Budistler tarafından kutsal kabul edilen Merhamet Bodhisattvası. Kaynağı Hindistan'daki Sanskrit Avalokiteśvara inancından almaktadır. Ba..
En çok indirilen 58 dosya
Liste en çok indirilenlere göre sıralanıyor.
03:46 Bö - Unutursun Unutursun
1 10

En son aranan 13514 sorgu
Liste en son aramalara göre sıralanıyor.