Augustus Augustus
Augustus (Latince: IMPERATOR•CAESAR•DIVI•FILIVS•AVGVSTVS; 23 Eylül MÖ 63 – 19 Ağustos 14), Gaius Octavius Thurinus olarak doğmuş ve MÖ 44 yılında evlatlık edinilmesinin ardından Ga..
El Niño El Niño
El Niño Güney Salınımları, küresel bir okyanus-atmosfer olayıdır. El Niño ve La Niña, Doğu Büyük Okyanus yüzey sularının sıcaklığındaki büyük salınımlar ve bunların yol açtığı atmo..
Windows 7 Windows 7
Windows 7 (önceden Blackcomb ve Vienna kod adlı) Microsoft Windows'un perakendeye sunulmuş işletim sistemidir. Microsoft tarafından kişisel bilgisayarlar, masaüstü, dizüstü, netbo..
Max Payne Max Payne
Max Payne, Finlandiyalı Remedy Entertainment tarafından geliştirilip, 3D Realms tarafından üretilmiş ve Gathering of Developers tarafından da yayınlanmış bir üçüncü şahıs nişancı o..
Skepticism Skepticism
1991 yılında kurulan Fin funeral doom metal grubu. Thergothon ve Funeral ile birlikte funeral doom alttürünün öncüsüdür. == Tarihçe == İki şarkıdan oluşan ilk teklileri Towards M..
Crass Crass
Crass, 1977'de kurulan anarşizmi siyasal bir ideoloji, bir yaşam biçimi ve direniş hareketi olarak destekleyen bir İngiliz sanat topluluğu ve punk rock grubuydu. Crass, punk kültü..
Van Morrison Van Morrison
George Ivan Morrison (genellikle Van Morrison olarak bilinir), 31 Ağustos 1945 doğumlu, Grammy Ödülü ve İngiliz Şövalyelik Nişanı sahibi, şarkıcı, yazar, şair, müzisyen ve şarkı ya..
Ceyhun Yılmaz Ceyhun Yılmaz
Ceyhun Yılmaz (d. 5 Ekim 1976; İstanbul), Türk komedyen, oyuncu, radyo ve televizyon programcısı. == Yaşamı ve kariyeri == İlköğretimini Bahçelievler Kazım Karabekir İlköğretim O..
Rıfat Ilgaz Rıfat Ilgaz
Mehmet Rıfat Ilgaz, (7 Mayıs 1911; Cide, Kastamonu - 7 Temmuz 1993, İstanbul), Türk şiir, roman ve öykü yazarı. Özellikle Hababam Sınıfı romanıyla tanındı. Hem yazılarında hem de k..
Güneş İmparatorluğu (film) Güneş İmparatorluğu Film
Güneş İmparatorluğu (orijinal adı: Empire of the Sun), J. G. Ballard'ın aynı adlı yarı otobiyografik romanı temel alınarak çekilen 1987 yılı yapımı tarihi savaş filmidir. Steven Sp..
En çok indirilen 520 dosya
Liste en çok indirilenlere göre sıralanıyor.
03:39 Reynmen - Derdim Olsun      Derdim Olsun Reynmen
10 124 1 562

En son aranan 7297 sorgu
Liste en son aramalara göre sıralanıyor.
03:39 Reynmen - Derdim Olsun      Derdim Olsun Reynmen
10 124 1 562