User Kuausya - Mwenjoy Wa Kathambi (♥ I Love It) (10 saat önce) *** User Tuğçe Kandemir - Yelkovan (♥ I Love It) (16 saat önce) *** User Joe Chambers - Mind Rain (♥ I Love It) (20 saat önce) *** Ekle

User Settings

Ottorino Respighi Ottorino Respighi
Ottorino Respighi( 9 Temmuz 1879 - 18 Nisan 1936) İtalyan besteci , müzikolog ve orkestra şefi. == Biyografi == Ottorino Respighi İtalya'nın Bologna şehrinde doğdu. Eğitimine pi..
Ornella Muti Ornella Muti
Ornella Muti (d. 9 Mart 1955, Roma), İtalyan oyuncudur. Roma'da Francesca Romana Rivelli'de doğdu. Napoli doğumlu bir baba ve Eston bir annenin çocuğudur. Ablası Claudia Muti'dir (..
Lola Blanc Lola Blanc
Kandice Melonakos (d. 20 Aralık 1987) ya da sahne ismiyle Lola Blanc, Amerikalı şarkıcı, söz yazarı, oyuncu, yazar ve modeldir. Vibe dergisi tarafından müthiş pop şarkıcısı, Ladygu..
Drizzt Do'Urden Drizzt Do'urden
Drizzt Do'Urden Unutulmuş Diyarlar (Forgotten Realms) kurulumunda yer alan hayali bir kahramandır. Irkı olan drow'ların şeytan ve kötülük dolu adetlerini reddederek Karanlıkaltı'nd..
Bernard Werber Bernard Werber
Bernard Werber (Doğum: 18 Eylül 1961, Toulouse), 90'lı yıllardan beri aktif biçimde bilim kurgu yazarlığı yapmaktadır. Daha çok "Karıncalar" üçlemesiyle tanınmaktadır. Bernard Werb..
Terminatör Terminatör
Terminatör (Özgün adı: The Terminator), James Cameron'un yönetmen koltuğunda oturduğu, 1984 yılı yapımı bilim-kurgu filmi. Başrollerinde Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton ve Mi..
Andreas Vollenweider Andreas Vollenweider
Andreas Vollenweider (d. 4 Ekim 1953), İsviçreli müzisyen. Sanatçı World music, caz, New Age ve klasik müzik dalında eserler vermiştir. Vollenweider'in iki albümü aynı anda Bilboar..
Grave Digger Grave Digger
Grave Digger - 1980 yılının Kasım ayında kurulan alman heavy metal grubu. 1980'lerin başlarından ortalarına kadar gelişen Alman heavy/speed/power metal akımının bir parçası olmuştu..
Jan Garbarek Jan Garbarek
Jan Garbarek (d. 4 Mart 1947, Mysen), Polonya asıllı, Norveçli caz saksofon sanatçısı. İskandinav cazının babası olarak nitelenebilir. Jan Garbarek 1970'li yıllarda piyanist Keith ..
Necib Mahfuz Necib Mahfuz
Necib Mahfuz (Arapça: نجيب محفوظ), (Mısır telaffuz: [næˈɡiːb mɑħˈfuːzˤ]), 1988 Nobel Edebiyat Ödülü sahibi Mısırlı yazardır (d. 11 Aralık 1911 - ö. 30 Ağustos 2006). Nobel ödülü ka..
En çok indirilen 25 dosya
Liste en çok indirilenlere göre sıralanıyor.

En son aranan 11772 sorgu
Liste en son aramalara göre sıralanıyor.